Okulary progresywne


 

GWARANCJA CENY

Gwarantujemy bardzo atrakcyjną cenę szkieł progresywnych. Nasz specjalista Optyk dobierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę uwzględniając budżet i wymagania.

GWARANCJA JAKOŚCI

Proponujemy tylko sprawdzone szkła progresywne, zapewniamy wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Decydując się na nasze doświadczenie masz gwarancję, że wybierasz najlepsze dla siebie okulary progresywne na rynku. Szkła progresywne objęte są nawet 3 letnią gwarancją producenta.

GWARANCJA ADAPTACJI

Nie musisz obawiać się długiej i kłopotliwej adaptacji. Szkła dobrane przez naszego optyka będą dostosowane do fizjologii Twojego oka, dzięki czemu proces ten będzie krótki i naturalny. Specjalista udzieli Ci też wszystkich niezbędnych wskazówek. Jeśli mimo tego po dłuższym czasie będziesz odczuwał dyskomfort, gwarantujemy zmianę szkieł progresywnych (w ciągu 30 dni od daty odbioru okularów progresywnych)! Nie ponosisz żadnych kosztów.

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI OBSŁUGI

Przeprowadzimy z Tobą wywiad abyśmy właściwie dobrali szkła progresywne do Twoich potrzeb, codziennego użytku, pracy zawodowej oraz hobby.

Wykonamy pomiar w technologii EyeMio uwzględniający indywidualne parametry użytkownika i oprawy.

 


PORADNIK UŻYTKOWANIA SZKIEŁ PROGRESYWNYCH

Przy zakupie okularów progresywnych otrzymasz broszurę informacyjną, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz wskazówki, jak funkcjonować z Twoimi nowymi okularami progresywnymi.  

Pytania FAQ

Mam wątpliwości do mojej recepty wypisanej przez okulistę, czy muszę iść na kolejne badanie? - Nie, sprawdzimy receptę i skorygujemy w przypadku błędnego pomiaru.

Czy mogę zamontować szkła do własnej oprawy? - TAK

Czy można przeprowadzić badanie wzroku? - TAK

Czy badanie wzroku jest bezpłatne? - TAK